Ventoluxe VLX-BFT-150G 100 mm White Ventilation Fan
Be the first one to review this product
Features
Brand:
Ventoluxe
Product Category:
Plastic Body Exhaust Fan
Model Name:
VLX-BFT
Sweep:
100 mm (4")
Bestofelectricals Assurance
Brand New
Secure Payment
100% Genuine Products
Manufacturer Warranty
Check serviceability at your Pincode:
MRP:
Rs. 3190
Selling Price:
Rs. 2552
You Save:
EMI Starts From
View Plans
Bank Names
Kotak Mahindra Bank
ICICI Bank
Axis Bank
IndusInd Bank
HDFC Bank
HSBC Bank
Yes Bank
RBL Bank
Bank Of Baroda
Standard Chartered Bank
Pay Gate Amex
IDBI Bank
Kotak Mahindra Bank
ICICI Bank
Axis Bank
IndusInd Bank
HDFC Bank
HSBC Bank
Yes Bank
RBL Bank
Bank Of Baroda
Standard Chartered Bank
Pay Gate Amex
IDBI Bank
Period
EMI
Interest Amount
Total Amount
2552
68 (16%)
120 (16%)
173 (16%)
227 (16%)
335 (16%)
447 (16%)
561 (16%)
678 (16%)
68 (15.99%)
120 (15.99%)
173 (15.99%)
226 (15.99%)
335 (15.99%)
447 (15.99%)
68 (16%)
120 (16%)
173 (16%)
227 (16%)
335 (16%)
447 (16%)
60 (14%)
105 (14%)
162 (15%)
212 (15%)
314 (15%)
418 (15%)
633 (15%)
53 (12.5%)
94 (12.5%)
146 (13.5%)
190 (13.5%)
281 (13.5%)
68 (16%)
120 (16%)
173 (16%)
227 (16%)
335 (16%)
447 (16%)
55 (13%)
105 (14%)
162 (15%)
212 (15%)
314 (15%)
418 (15%)
55 (13%)
105 (14%)
151 (14%)
212 (15%)
314 (15%)
447 (16%)
678 (16%)
51 (11.88%)
105 (14%)
162 (15%)
212 (15%)
314 (15%)
418 (15%)
60 (14%)
105 (14%)
151 (14%)
198 (14%)
314 (15%)
418 (15%)
55 (13%)
98 (13%)
140 (13%)
183 (13%)
68 (16%)
120 (16%)
173 (16%)
227 (16%)
Qty:
i
h
Related Product
Ventoluxe VLX-Aero-06 150 mm White Ventilation Fan
Ventoluxe VLX-Aero-08 200 mm White Ventilation Fan