Ventoluxe VLX-TRN-200 200 mm Black Metalic Ventilation Fan
Be the first one to review this product
Features
Brand:
Ventoluxe
Product Category:
Metal Body
Model Name:
VLX-TRN
Sweep:
200 mm (8")
Bestofelectricals Assurance
Brand New
Secure Payment
100% Genuine Products
Manufacturer Warranty
Check serviceability at your Pincode:
MRP:
Rs. 4290
Selling Price:
Rs. 3647
You Save:
EMI Starts From
View Plans
Bank Names
Kotak Mahindra Bank
ICICI Bank
Axis Bank
IndusInd Bank
HDFC Bank
HSBC Bank
Yes Bank
RBL Bank
Bank Of Baroda
Standard Chartered Bank
Pay Gate Amex
IDBI Bank
Kotak Mahindra Bank
ICICI Bank
Axis Bank
IndusInd Bank
HDFC Bank
HSBC Bank
Yes Bank
RBL Bank
Bank Of Baroda
Standard Chartered Bank
Pay Gate Amex
IDBI Bank
Period
EMI
Interest Amount
Total Amount
3647
98 (16%)
172 (16%)
247 (16%)
324 (16%)
479 (16%)
639 (16%)
802 (16%)
969 (16%)
98 (15.99%)
172 (15.99%)
247 (15.99%)
324 (15.99%)
479 (15.99%)
638 (15.99%)
98 (16%)
172 (16%)
247 (16%)
324 (16%)
479 (16%)
639 (16%)
85 (14%)
150 (14%)
232 (15%)
303 (15%)
448 (15%)
597 (15%)
904 (15%)
76 (12.5%)
134 (12.5%)
208 (13.5%)
272 (13.5%)
402 (13.5%)
98 (16%)
172 (16%)
247 (16%)
324 (16%)
479 (16%)
639 (16%)
79 (13%)
150 (14%)
232 (15%)
303 (15%)
448 (15%)
597 (15%)
79 (13%)
150 (14%)
216 (14%)
303 (15%)
448 (15%)
639 (16%)
969 (16%)
72 (11.88%)
150 (14%)
232 (15%)
303 (15%)
448 (15%)
597 (15%)
85 (14%)
150 (14%)
216 (14%)
282 (14%)
448 (15%)
597 (15%)
79 (13%)
140 (13%)
200 (13%)
262 (13%)
98 (16%)
172 (16%)
247 (16%)
324 (16%)
Qty:
i
h
Product specification
Brand
Ventoluxe
Product Category
Metal Body
Model Name
VLX-TRN
Sweep
200 mm (8")
Power
80 W
Voltage
240 V